Оголошення

про проведення конкурсу по відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна комунальної власносності територіальноїгромадисела Зеленьків

 

        Зеленьківська  сільська  рада   оголошує конкурс по відбору оцінювачів для проведення незалежної оцінки майна комунальної  власності територіальної громади села – частини внутрігосподарської меліоративної системи, загальною протяжністю 1636,5 м., яка знаходиться на зберіганні в АТП -17137 м.Тальне.

      

       Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості майна  для йогоподальшого  продажу відповідною торгівельною організацією через аукціон.

       Учасники конкурсу подають до Зеленьківської сільської ради   документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів.

       До підтвердних документів належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

-  засвідчені  копії установчих документів учасника конкурсу;  

- копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково

залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

     Конкурснадокументація  подається  до Зеленьківської сільської ради за адресою: с.Зеленьків Тальнівського району, вул.Шевченка,1(з відміткою «На конкурс»).

     Конкурсна пропозиція претендента подається окремо в запечатаному конверті ( з відміткою «Пропозиція на конкурс») і має містити пропозицію щодо вартості виконаних робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт в календарних днях.

     Заяви  прийматимуться впродовж 20  календарних днів з дня  оприлюднення  оголошення  про конкурс в ЗМІ.

     Конкурс  буде проведено  27 лютого  2016року о 9.00 за адресою: с.Зеленьків Тальнівського району, вул.Шевченка,1  

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                       В.Деркач