Рішення 36 сесії від 20.09.2018р.

 

 

 
 


                                                        

                                     ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                 36-а СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ У11 СКЛИКАННЯ                  

                  РІШЕННЯ

 

    20 вересня 2018 року                  с.  Зеленьків                                     №36-3/VII

 

Про встановлення  тарифів на теплову енергію

для суб’єктів господарювання, що здійснюють

її виробництво на установках з використанням

альтернативних джерел енергії для потреб

установ, що фінансуються з  місцевого бюджету

 

 

      Розглянувши лист   ТОВ «Теплоальт-Умань»  та розрахунок  розміру тарифу на теплову енергію,  виробництво якої здійснюється на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ,  що фінансуються з місцевого бюджету,   відповідно до статей 13, 20 Закону України «Про  теплопостачання», із змінами внесеними Законом України від 22.09.2016 року № 1540, постанови Кабінету Міністрів України від  01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу  до  формування тарифів на житлово-комунальні послуги», від 11.10.2017р. № 817 «Про внесення змін  до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого  опалення  і постачання  гарячої води», враховуючи листи Мінрегіону України від 11.12.2017 р. № 7/10-13596 та Департаменту  містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального  господарства Черкаської ОДА від 14.12.2017р. № 01-12/2097 з  роз'ясненням  питань  формування, встановлення та зміни  тарифів на теплову енергію та  те, що згідно  частини 7 статті 13 Закону України «Про  теплопостачання» до повноважень органів місцевого самоврядування належить  встановлення для всіх категорій споживачів тарифів на теплову енергію і тарифів на виробництво теплової енергії  у порядку і межах, визначених законодавством, керуючись  п.п.2 п. «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА :

      1. Враховуючи, що  середньозважений  тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб  установ, що фінансуються з місцевого бюджету, опублікований  на офіційному веб-сайті Держенергоефективності України станом на 25 червня  2018  року становить 1936, 70 грн.,  встановити на  2018 рік тариф на виробництво, постачання та транспортування теплової  енергії, що  виробляється ТОВ «Теплоальт-Умань»   на установках з використанням альтернативних джерел енергії  для опалення Зеленьківської ЗОШ – П ступеня  в розмірі 1641  (одна тисяча шістсот сорок одна) грн. 97 коп.

      2. Копію цього рішення направити ТОВ  «Теплоальт-Умань»   та оприлюднити на сайті сільської ради.

      3. Дане рішення вступає в силу з дня його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

 

 

Сільський голова                                                                   В.Деркач