Рішення 37 сесії від 17.10.2018р.

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           37-а  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

17 жовтня 2018 року                         с. Зеленьків                        № 37-12/ VІІ

 

Про надання субвенції районному бюджету  для  Зеленьківської  амбулаторії ЗПСМ 

 

        Розглянувши лист головного лікаря Тальнівської  ЦРЛ від 11.10.2017 №1244-с щодо  виділення  субвенції  для Зеленьківської  амбулаторії ЗПСМ для виплати медичному працівнику коштів на відрядження в сумі

2180,00 грн., керуючись ч.7  статті 78, ч.2 ст.85 статтями  93, 101 Бюджетного кодексу України,  статтями 28 та 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати субвенцію районному бюджету для Зеленьківської  амбулаторії ЗПСМ за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету для виплати коштів на відрядження в сумі 2180 (дві тисячі сто вісімдесят) гривень.

2. Бухгалтеру сільської ради Панчук О.М. при внесенні змін до бюджету   передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету для надання субвенції районному бюджету для  Зеленьківської  амбулаторії ЗПСМ з метою  виплати коштів на відрядження в сумі 2180 (дві тисячі сто вісімдесят) гривень.      

3. Уповноважити сільського голову Деркач В.Є.  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

4. Про наслідки розгляду листа бухгалтеру сільської ради Панчук О.М. надати відповідь  головному  лікарю Тальнівської  ЦРЛ.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                                 В.Деркач