Рішення 37 сесії від 17.10.2018р.

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

37-а СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VII  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

17 жовтня 2018 року                      с.Зеленьків                               №37-6/VII

   

Про закриття погосподарського

номера  по вул. Лесі Українки, №34

 

    Розглянувши заяву Лівіщенко Олени Олексіївни від 16.10.2018 вх.№39 , яка  є спадкоємицею  покійного Винника Олексія Івановича про закриття по господарського номера по вулиці Лесі Українки № 34, що був відкритий на нині покійного Винника Олексія Івановича та, враховуючи акт комісії сільської ради від 29.05.2018 про те, що будинок, який належав покійному Виннику О.І. аварійний, непридатний для проживання, керуючись п.п.3 п.б статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА :

 

1.    Закрити погосподарський номер по вул. Лесі Українки,  № 34 ,що був відкритий на нині покійного гр. Винника Олексія Івановича.

2.    Попередити Лівіщенко Олену Олексіївну, яка  є спадкоємицею  покійного Винника Олексія Івановича , про необхідність розібрати  аварійний, непридатний для проживання будинок по вул. Лесі Українки, № 34 та  привести територію під будинком в належний санітарний стан.

3.    Взяти до відома, що земельна ділянка площею 0,25 га, що розташована за адресою вул. Лесі Українки № 34  була передана у вільний земельний фонд комунальної власності Зеленьківської сільської ради за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства, яка була  надана в користування покійному гр. Виннику О.І. згідно рішення Зеленьківської сільської ради від 30.01.1984 №1 .

4.    Секретарю сільської ради  Звіряки С.Ф. здійснити відповідні  відмітки  в погосподарській книзі.

5.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Деркач В.Є.

 

 

Сільський голова                                                                                        В.Деркач