Рішення 37 сесії від 17.10.2018р.


                                                        

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

37-а СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VII  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

17 жовтня  2018 року                      с.Зеленьків                                      №37-7/VII

   

Про добровільну відмову від

постійного користування земельною

ділянкою  по вул. Лесі Українки, б/н

 

      Розглянувши заяву гр. Лівіщенко Олени Олексіївни від 16.10.2018 вх.№40, яка є спадкоємцем покійного батька Винника Олексія Івановича, яка добровільно відмовляється від постійного користування  земельною ділянкою площею 0,25 га для ведення особистого селянського господарства, яка розташована у с. Зеленьків, по вулиці Лесі Українки,  б/н, Тальнівського району, Черкаської області, в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, надану покійного батька, Винника Олексія Івановича, згідно рішення Зеленьківської сільської ради  №1 від 30.01.1984 року, відповідно до ч. 3, 4  ст.142 Земельного Кодексу України «Добровільна відмова від права постійного користування земельної ділянки» та п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Задовольнити  заяву гр. Лівіщенко Олени Олексіївни та  припинити  право користування земельною ділянкою розміром  0,25 га, що розташована у селі Зеленьків, по вулиці Лесі Українки, б/н, Тальнівського району, Черкаської області,  надану згідно рішення Зеленьківської сільської ради  №1 від 30.01.1984 для ведення особистого селянського господарства,  в зв`язку з її добровільною відмовою.

 

  1. Необхідно віднести земельну ділянку розміром  0,25 га , що розташована у селі Зеленьків , по вулиці Лесі Українки, б/н, Тальнівського району, Черкаської області до вільного земельного фонду Зеленьківської сільської ради.

 

  1. Пропоную визнати таким, що втратило чинність рішення Зеленьківської сільської ради №1 від  30.01.1984 року в частині, що стосується покійного гр. Винника Олексія Івановича.

 

 

 

Сільський голова                                                                         В.Деркач