Рішення 37 сесії від 17.10.2018р.

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

37 -та СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

17 жовтня 2018 року

       с.Зеленьків     

                № 37-8/VII

 

Про  надання дозволу Задерей Р.М.

на розроблення технічної документації

із землеустрою, щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

площею 0,31 га , для обслуговування житлового будинку,

господарських будівель і споруд, із земель комунальної

власності Зеленьківської сільської ради у власність.

 

          Розглянувши заяву гр. Задерей Руслана Миколайовича 16.10.2018 вх.№42, жителя села Зеленьків Тальнівського району Черкаської області, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,31 для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), відповідно до графічних матеріалів, на яких зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використала право на безоплатну передачу їй у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33, 38, 40, 89, 118, 121, 122, 123  Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада  ВИРІШИЛА  :

1. Надати Задерей Руслану Миколайовичу дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,31 га за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради Тальнівського району Черкаської області для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул. Лесі Українки, буд.36а Тальнівського району Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади.

2. Зобов’язати  Задерей Р.М. замовити в землевпорядній організації виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,31 га у власність для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), та надати його до Зеленьківської сільської ради на затвердження.

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на спеціаліста-землевпорядника сільської ради Удачну О.М..

 

Сільський  голова