Рішення 37 сесії від 17.10.2018р.

 

 
  GERB


                                                                                                                     

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

37-а СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

17 жовтня 2018 року

с.Зеленьків

№ 37-9/VII

 

 

Про надання дозволу гр. Задерей Р.М.

на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

 

       Розглянувши заяву громадянина Задерей Руслана Миколайовича, жителя с.Зеленьків по вул. Лесі Українки, буд.34, Тальнівського району, Черкаської області від 16.10.2018 вх.№41 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на якій зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використала своє право на безоплатну передачу їй у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118, 121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати гр. Задерей Руслану Миколайовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради  Тальнівського району Черкаської області для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул. Лесі Українки, буд.34,   Тальнівського району, Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади.

 

2. Зобов`язати гр. Задерей Р.М. замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,25 га для ведення особистого  селянського господарства та надати його до сільської ради на затвердження.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста-землевпорядника сільської ради Удачну О.М..

 

 

Сільський голова                                                                        В.Деркач