Рішення 38 сесії від 21.11.2018р.

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА     СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

38-а  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІСКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

21 листопада 2018 року                с. Зеленьків                                      № 38-10/VІІ

 

Про надання субвенції  районному бюджету  для  Зеленьківської  амбулаторії ЗПСМ 

 

        Розглянувши лист КЗ «Тальнівський районний ЦПМСД» від 28.09.2018р. № 1064-щ  щодо  виділення  субвенції  для Зеленьківської  амбулаторії ЗПСМ на підвезення мешканців села на флюорографічне обстеження в м. Тальне керуючись ч.7  статті 78, ч.2 ст.85 статтями 91, 93, 101 Бюджетного кодексу України,  статтями 28 та 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати субвенцію районному бюджету за рахунок коштів вільного залишку для Зеленьківської  амбулаторії  загальної практики сімейної медицини на підвезення мешканців села на флюорографічне обстеження в м. Тальне в сумі 1500 грн.

 

  1. Головному бухгалтеру сільської ради  при внесенні змін до бюджету   передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку для надання субвенції районному бюджету на підвезення мешканців села на флюорографічне обстеження в м. Тальне  Зеленьківській  амбулаторії  загальної практики сімейної медицини в сумі 1,5 тис.грн.

 

  1. Уповноважити сільського голову  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач