Рішення 38 сесії від 21.11.2018р.

 

 
  GERB


ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА     СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

38-а  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VII СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21 листопада 2018 року                с. Зеленьків                                      № 38-11/ VІІ   

 

Про надання субвенції районному

бюджету на виконання  районної програми

«Турбота  2015-2020роки» в частині

забезпечення жителів села

якісним  соціальним захистом

 

        Розглянувши лист  УСЗН  Тальнівської районної державної адміністрації від 01.10.2018р.  № 1970  з метою реалізації районної програми «Турбота  на 2015-2020роки» в частині  покращення обслуговування та забезпечення жителів села якісним  соціальним захистом, керуючись ч.2 ст.85, статтями 91, 93, ст.101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

          1. Надати субвенцію районному бюджету за рахунок коштів вільного залишку на виконання  районної  програми «Турбота  на 2015-2020роки» в частині покращення обслуговування та забезпечення жителів села  якісним  соціальним  захистом, а саме: своєчасне опрацювання справ з призначенням пільг, субсидій, забезпечення засобами реабілітації інвалідів та недопущення соціальної напруги в районні в сумі 1 (Одна) тис. грн.

          2.  Головному бухгалтеру сільської ради при внесенні змін до бюджету   передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку для надання субвенції районному бюджету на  реалізацію районної комплексної програми «Турбота  2015-2020роки» в частині покращення обслуговування та забезпечення безперебійного прийому громадян та  уповноваженої особи  сільської ради з питань оформлення житлових субсидій (для придбання канцтоварів, комп'ютерів, принтерів, заправки картриджів,блоків безперебійного живлення, стелажів, шаф, стільців) в сумі 1,0 тис. грн.

      3. Уповноважити сільського голову  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету та фінансів.

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач