Рішення 38 сесії від 21.11.2018р.


ЗЕЛЕНЬКІВСЬКАСІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

38-а СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

    21листопада 2018р.                       с. Зеленьків                                         №38-3/VII

 

Про управління майном

спільної власності територіальних

громад сіл і міста Тальнівського району

 

Відповідно до статті 142 Конституції України, статті 60,  пункту 10 «Прикінцевих та перехідних  положень»  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись  статтею 369 Цивільного кодексу України,  врахувавши рішення Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Тальнівської районної радивід  16.10.2018 № 3-4  та те, що відповідно до ч.4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районні та обласні ради від імені територіальних громад сіл, селищ, міст здійснюють управління об'єктами їхньої спільної власності, що задовольняють спільні потреби територіальних громад,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

      1.Доручити Тальнівській районній раді здійснювати  надання в орендне користування,  закріплення на праві  оперативного управління та передачу на баланс  майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району    чи його частин,   не допускаючи при цьому  ослаблення  економічних основ місцевого самоврядування та  зменшення  обсягу надання  відповідних послуг населенню.

     2. Встановити, що пункт 1 цього рішення застосовується  до  всіх майнових операцій, крім відчуження майна,  які здійснювались та будуть здійснюватись  Тальнівською районною радою  від імені територіальних громад сіл і  міста району на правах  управління об'єктами спільної власностітериторіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

     3. Тальнівській районній раді:

     3.1. в подальшому надавати сільській раді  копії  рішень щодо передачів орендне користування,  закріплення на праві  оперативного управління та передачу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста в особі Тальнівської   районної ради   чи його частин;

     3.2. відчуження  майна,  що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району  здійснювати  лише за окремим рішенням  сільської ради, яким будуть визначені доцільність та умови відчуження майна.

     4. Секретарю ради копію цього рішення надіслати Тальнівській районній раді.

 

Сільський голова                                                                               В.Деркач