Рішення 38 сесії від 21.11.2018р.

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

38-а СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

21 листопада 2018 року 

   с.Зеленьків

                   № 38-9/VII

 

 

Про надання дозволу гр. Лановенко Т.В.

на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

 

Розглянувши заяву громадянки Лановенко Тетяни Володимирівни, жительки м. Канів по вул. Пилипенка, буд.16/48 від 09.11.2018 вх. №48 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на якій зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використала своє право на безоплатну передачу їй у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118, 121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Надати гр. Лановенко Тетяні Володимирівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради  Тальнівського району Черкаської області для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул. Садова, № б/н,   Тальнівського району, Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади.
  2. Зобов`язати гр. Лановенко Т.В. замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,15 га для ведення особистого  селянського господарства та надати його до сільської ради на затвердження.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста-землевпорядника сільської ради Удачну О.М.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                        В.Деркач