Рішення 40 сесії від 20.12.2018 року

 

 
 

 

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА     СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

40-а СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VIIСКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20.12. 2018р.                                    с.Зеленьків                                    №40-1/VII

 

                             

Про Програму соціально - економічного та культурного розвитку на 2019 рік

 

 

         

Відповідно до пункту 22 ч.1 статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», з метою забезпечення активізації економічної діяльності, сприяння вирішенню гострих соціальних проблем, розвитку малого та середнього бізнесу, спрямування зусиль на розв’язання існуючих проблемних питань у розвитку різних галузей та сфер діяльності в селі, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку села  на 2019 рік (далі – Програма), що додається.

 

  1. Виконавцям Програми забезпечити виконання Програми та при формуванні сільського  бюджету  планувати видатки на фінансування завдань  і заходів Програми.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію агропромислового комплексу, земельних ресурсів , екології , комунального майна, соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання,соціального захисту населення.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                         В.Деркач