Рішення 40 сесії від 20.12.2018 року

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

40-а СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20 грудня 2018                      с. Зеленьків                               № 40-8/VІІ

 

Про Програму підтримки

військовослужбовців військової служби,

які зараховані для проходження служби

за контрактом у 2019 році та членів їх сімей

        Відповідно до пункту 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пропозицій  представників райдержадмінстрації, висловлених на координаційній раді 02.10.2018 року  щодо підтримки військовослужбовців, які зараховані для проходження служби за контрактом та  призвані до бойових частин і виконують завдання в зоні АТО та членів їх сімей, враховуючи  Порядок виплати одноразової грошової допомоги громадянам, які підписали (перепідписали) контракт на військову службу зі Збройними Силами України, затверджений рішенням районної ради від 23.02.2018 № 22-9/VІІ,  з метою  збільшення рівня мотивації громадян для вступу на військову службу, сільська  рада В И Р І Ш И Л А:

     1.Затвердити:

     1.1.Програму підтримки військовослужбовців військової служби, які зараховані для проходження служби за контрактом  у 2019 році та членів їх сімей (далі – Програма) (додається);

     1.2. План заходів щодо реалізації Програми в 2019 році (додається);

     1.3. Порядок надання матеріальної   підтримки військовослужбовців, які уклали контракт про проходження служби за контрактом у 2019 році або їх сімей  (далі – Положення ), згідно з додатком 1 до Програми.

        2.  Головному бухгалтеру сільської ради, при внесенні змін до бюджету, передбачити кошти в сумі 10000 грн. на реалізацію Програми та плану заходів   в 2019 році за рахунок коштів перевиконання дохідної частини сільського бюджету.

       3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну  комісію сільської ради з питань планування сільського бюджету та фінансів.

 

Сільський  голова                                                     В.Деркач