Рішення 46 сесія від 16.10.2019 року

 

 
  GERB

 

ЗЕЛЕНЬКІ ВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

46-а СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

16 жовтня 2019 року

 с.Зеленьків

№ 46-13/VII


Про   надання    дозволу    на  розроблення 

проекту   землеустрою     щодо  відведення  

земельної ділянки у власність

для індивідуального садівництва Удачній К.Р.

 

Розглянувши заяву громадянки Удачної Катерини Романівни, жительки с.Зеленьків по вул. Київській, 22, Тальнівського району, Черкаської області від 11.10.2019 вх.№77 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на якій зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використала своє право на безоплатну передачу їй у власність земельної ділянки із земель комунальної власності за рахунок земель Зеленьківської сільської ради за даним цільовим призначенням, керуючись ст.12,35,118, 121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Надати гр. Удачній Катерині Романівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га для індивідуального садівництва, із земель комунальної власності за рахунок земель Зеленьківської сільської ради, які відносяться до земель сільськогосподарського призначення, вид угідь – багаторічні насадження (садок), яка розташована за адресою: с.Зеленьків  вул. Київська, б/н   Тальнівського району Черкаської області.
  2. Зобов`язати гр. Удачну К.Р. замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 0,12 га для індивідуального садівництва та надати його до сільської ради на затвердження.
  3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на сільського голову Деркач В.Є.

 

Сільський голова                                                                        В.Деркач