Рішення 47 сесія від 20.11.2019 року

                                                                                                    

 

 
  GERB

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

47-а СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 

20 листопада 2019 року

       с.Зеленьків

                            №47-8/VII

 

 

Про надання дозволу гр. Бойко О.С.

на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

 

Розглянувши заяву гр. Бойко Ольги Сергіївни  від 14.11.2019 вх.№86, жительки міста Тального по вулиці Перемоги, буд.7, кв.2 Черкаської області, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,25 га, у власність, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і гаражного будівництва, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на якій зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використала своє право на безоплатну передачу їй у власність земельної ділянки за даним цільовим призначенням, керуючись ст.12, 38, 40, 118, 121, 122 Земельного Кодексу України, ст.19, ст.50 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати гр. Бойко Ользі Сергіївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,25 га, у власність, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і гаражного будівництва, за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради, які відносяться до категорії земель, землі сільськогосподарського призначення, вид угідь – рілля, яка розташована за адресою: с.Зеленьків  вул. Пушкіна, 1,   Тальнівського району, Черкаської області.
  2. Зобов`язати гр. Бойко Ольгу Сергіївну замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 0,25 га, у власність, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і гаражного будівництва та надати його до сільської ради на затвердження.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста-землевпорядника сільської ради Удачну О.М.

 

 

Сільський голова                                                                        В.Деркач