ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                      №11-7/VII     

 

Про  надання дозволу Касяненко В.М.

на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

у власність

 

          Розглянувши заяву гр.Касяненко В.М., жительки с.Зеленьків Черкаської області,  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на якій зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використала право на безоплатну передачу їй у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати Касяненко Валентині Миколаївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га  для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул.І.С.Васильченка, буд. 17  Тальнівського району Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади Тальнівського району Черкаської області.

 

2. Зобов»язати  Касяненко В.М. замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, та надати його до сільської ради на затвердження.

 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на депутата  сільської ради

Удачного Р.В.

 

Сільський  голова                                                                                      В.Деркач

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                      №11-8/VII     

 

Про  надання дозволу Касяненку Ю.М.

на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

у власність

 

          Розглянувши заяву гр.Касяненка Ю.М., жителя с.Зеленьків Черкаської області,  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на якій зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявник не використав право на безоплатну передачу йому у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати Касяненку Юрію Михайловичу дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га  для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул.І.С.Васильченка, буд. 17  Тальнівського району Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади Тальнівського району Черкаської області.

 

2. Зобов»язати  Касяненка Ю.М. замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, та надати його до сільської ради на затвердження.

 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на депутата  сільської ради

Удачного Р.В.

 

Сільський  голова                                                                                      В.Деркач

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                                    ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                № 11-9/VII                                                        

 

Про затвердження проекту

із землеустрою  щодо  відведення

земельної  ділянки гр.Цьоменко Є.Ф.

 

          Розглянувши  заяву гр. Цьоменко Є.Ф., проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га та пропозиції постійної комісії агропромислового комплексу, земельних ресурсів , екології , комунального майна , соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання,соціального захисту населення,  керуючись  ст.12,122,186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1  статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада   ВИРІШИЛА:

          1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,25 га, кадастровий номер якої 7124082800:02:001:0566, громадянці Цьоменко Євгенії Федорівні у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, із земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради, які відносяться до категорії земель – землі житлової та громадської забудови, з функціональним призначенням забудовані землі житлової забудови під одно- та двоповерховою забудовою, за адресою: Черкаська обл., Тальнівський р-н, с.Зеленьків, вул.Гагаріна,36.

 

         2. Віднести земельну ділянку площею 0,2500 га  до земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради, які відносяться до забудованих земель житлової забудови під одно- та двоповерховою забудовою.

 

        3. Передати гр.Цьоменко є.Ф.у приватну власність земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, кадастровий номер 7124082800:02:001:0566, яка знаходиться за адресою:Черкаська обл., Тальнівський р-н, с.Зеленьків, вул.Гагаріна,36.

       

        4.Землевпоряднику сільської ради Удачній О.М. внести відповідні зміни в земельно- шнурову книгу  сільської ради.

 

      

Сільський голова                                                                                 В.Деркач

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-10/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Земському О.П.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Земському Олегу Петровичу , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України із змінами, внесеними  Законом  України від 18.02.2016 року № 1012-VIII «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів»,  п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га, гр. Земському Олегу Петровичу відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Об»єднана сільськогосподарська компанія» та не додано посвідчення  учасника бойових дій, як це передбачено ч.3  ст. 134  Земельного кодексу України.

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-11/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Ткачуку В.В.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Ткачуку Віталію Володимировичу , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України із змінами, внесеними  Законом  України від 18.02.2016 року № 1012-VIII «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів»,  п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га, гр. Ткачуку Віталію Володимировичу відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Об»єднана сільськогосподарська компанія» та не додано посвідчення  учасника бойових дій, як це передбачено ч.3  ст. 134  Земельного кодексу України.

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-12/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Звіряці О.В.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Звіряці Олександру Васильвичу , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України із змінами, внесеними  Законом  України від 18.02.2016 року № 1012-VIII «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів»,  п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Звіряці Олександру Володимировичу відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Об»єднана сільськогосподарська компанія», як це передбачено ч.3  ст. 134  Земельного кодексу України.

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-13/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Павлюку В.Б.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Павлюку Вадиму Борисовичу , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України,  п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Павлюку Вадиму Борисовичу  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Об»єднана сільськогосподарська компанія», та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-14/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Олійнику М.К.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Олійнику Миколі Костянтиновичу , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України,  п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Олійнику Миколі Костянтиновичу  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія», та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-15/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Бондар О.С.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Бондар Оксані Сергіївні , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України,  п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Бондар Оксані Сергіївні  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія» та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-16/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Пельмєньову П.В.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Пельмєньову Павлу Валентиновичу , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України,  п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Пельмєньову Павлу Валентиновичу  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія» та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-17/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Пельменьову А.В.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Пельменьову Андрію Валентиновичу , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України , п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Пельменьову Андрію Валентиновичу  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія» та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-18/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Пельмєньову В.В.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Пельмєньову Віктору Валентиновичу , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України,  п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Пельмєньову Вікторі Валентиновичу  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія» та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-19/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Пельменьовій Н.Ф.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр.Пельменьовій Наталії Федотівні, та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України,  п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Пельменьовій Наталії Федотівні  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія» та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-20/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Пельмєньову В.В.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Пельмєньову Валентину Вікторовичу, та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України, п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Пельмєньову Валентину Вікторовичу  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія» та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-21/VII   

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Пельмєньовій Ю.В.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Пельмєньовій Юлії Володимирівні , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України, п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Пельмєньовій Юлії Володимирівні  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія» та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-22/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Пельмєньовій Н.О.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Пельмєньовій Наталії Олександрівні, та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України,  п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Пельмєньовій Наталії Олександрівні  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія» та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-23/VII   

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Пельмєньову Ф.В.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Пельмєньову Федору Валентиновичу , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України, п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Пельмєньову Федору Валентиновичу  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія» та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-24/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Бондарю О.А.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Бондарю Олександру Анатолійовичу , та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України, п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Бондарю Олександру Анатолійовичу  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія» та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

11-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

15 червня 2016 року                      с.Зеленьків                                     №11-25/VII   

 

 

Про позицію щодо неможливості надання

дозволу на розроблення документації

із землеустрою гр. Щупак Л.М.

 

      Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру  у Черкаській області щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання дозволу

на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути передана у власність гр. Щупак Любові Миколаївні, та викопіювання з плану землекористування Зеленьківської сільської ради, відповідно до доручення Віце-прем`єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.10.2014 № 37732/0/1-14, наказу Державного агентства земельних ресурсів України від 15.10.2014 № 328 «Про проведення в дію рішень колегії Держземагенства України від 14.10.2014», керуючись статтею 118 Земельного Кодексу України, п.п.34  ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції депутатів сільської ради, сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Вважати неможливим надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, за межами населеного пункту в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, площею 2,00 га,

гр. Щупак Любові Миколаївні  відповідно до доданого викопіювання та поданої заяви, в зв’язку з тим, що до пакету документів не було додано погодження землекористувача (нотаріально посвідчене) на поділ земельної ділянки, яка на даний час перебуває в оренді ТОВ «Обєднана сільськогосподарська компанія» та не зазначено місце розташування об»єкта відповідно до схеми та проекту землеустрою населеного пункту с.Зеленьків.

 

 

 

 

 

 

    2. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити копію цього рішення   в Головне управління Держгеокадастру  у Черкаській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач