ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

              ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                     17-а  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  

                    РІШЕННЯ

 

18 січня 2017 року                   с.Зеленьків                                     № 17-1/VII

 

Про  виконання  сільського бюджету

за  2016 рік

    

         Заслухавши  інформацію   Панчук О.М.,  яка працює  бухгалтером сільської  ради  по цивільно-правовому  договору , про  виконання сільського бюджету  за   2016 рік,  сільська  рада  відмічає , що  дохідна  частина  бюджету  виконана  на  127,6 відсотка , видаткова - на   89,6 відсотка .

        Дохідна частина бюджету перевиконана за рахунок земельного податку з юридичних та фізичних осіб, орендної плати з юридичних та фізичних осіб, фіксованого сільськогосподарського податку, акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, єдиного податку.

        Не  допущено  заборгованості  по  заробітній  платі  працівникам будинку  культури , бібліотеки , дитячого садка , апарату сільської  ради , проведено  розрахунки  за  енергоносії. Станом на 1 січня  2017 року кредиторська заборгованість відсутня.

      Керуючись  пунктом 23  частини 1  статті 26  Закону  України  « Про  місцеве  самоврядування  в  Україні » ,  врахувавши  пропозиції  депутатів  сільської  ради , сільська  рада   ВИРІШИЛА   : 

 

1.  Затвердити  звіт  про  виконання  сільського бюджету  за  2016 рік  згідно   з  додатками  1 , 2 .

 

 

 

 

 

 

 

Сільський  голова                                                                                  В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GERB

                                  ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

              ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                     17-а  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  

                    РІШЕННЯ

 

18 січня 2017 року                      с.Зеленьків                                     № 17-2/VII

 

 

Про  виконання  програми соціально - економічного

та культурного  розвитку села  у 2016 році

 

          Заслухавши та обговоривши  інформацію сільського голови

Деркач В.Є.  про виконання програми соціально – економічного  та  культурного  розвитку  с.Зеленьків  у  2016  році ,  сільська  рада  відмічає , що у  минулому році  на території  Зеленьківської  сільської  ради  працювали  об”єкти  соціальної сфери : будинок культури , сільська  бібліотека , дитячий садок « Веселка » , сільська  рада.  Медичну допомогу  населенню  надавала  Зеленьківська  амбулаторія  загальної практики-сімейної  медицини. Працював освітній заклад - Зеленьківська загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів.

      У 2016 році проведено поточний ремонт дороги по вул.Гагаріна, Лесі Українки,  провул. Гірського на 239932 грн. Зроблено ремонт водонапірної башти (використано 10,0 тис.грн.), проведено поточний ремонт у дитячому садку, будинку культури та бібліотеці.

      До  робіт  по  благоустрою  на протязі  березня - листопада  2016 року  залучалися  особи  з  числа  безробітних.

            На  території діючого  кладовища  постійно  працює  упорядник Сатанівський Ігор  Олександрович.   Центр села та узбіччя доріг приводить у належний санітарний стан робітник по благоустрою Горбаченко Михайло Володимирович.  

          У 2016 році для проведення культурно-масових заходів до Дня Незалежності України та Дня працівника сільського господарства використано 7000 грн.

           Надано матеріальні допомоги та допомоги на лікування в сумі 8000 грн.  

           Протягом 2016 року закуплено лампочки для вуличного освітлення, придбано комп’ютер та принтер у сільську раду.

          У  2016 році було надано субвенцію районному бюджету в сумі

135699 грн.

         Виконавчий  комітет  брав  активну  участь  в  організації  та  проведенні  протягом  року  організаційно-масових  заходів : проведено  святкування  Міжнародного жіночого дня ,  Дня Перемоги , свята  Івана  Купала , Дня

Незалежності України, Дня  працівника  сільського господарства , Нового  року.

        У 2017 році  сільська  рада  планує  провести  поточний  ремонт  сільських  доріг (вулиці Першого Травня та Гірська, провулок Гірський);

провести поточний  ремонт  вуличного освітлення ;  провести  поточний  ремонт  приміщень  будинку культури, дитячого  садка;  продовжити огорожу на діючому кладовищі.

       Керуючись  пунктом 22  частини 1  статті 26 Закону України   “Про місцеве самоврядування в  Україні” , врахувавши  пропозиції  депутатів  сільської  ради, сільська  рада  ВИРІШИЛА :

 

1. Взяти  до  відома, що  рішенням  сільської  ради  від  22.12.2016  № 16-1/VІІзатверджено програму соціально - економічного   розвитку села   на 2017 рік.

 

2. Інформацію  сільського голови  Деркач В.Є.  про виконання програми  соціально – економічного та  культурного розвитку у  2016 році   взяти  до відома.

 

3. Схвалити  основні  показники  плану  соціально – економічного та культурного  розвитку   с.Зеленьків  на  2017 рік  :

- провести  поточний  ремонт  сільських  доріг (вулиці Першого Травня та Гірська, провулок Сонячний);

- провести поточний  ремонт  вуличного освітлення ;

- провести  поточний  ремонт  приміщень  будинку культури, дитячого  садка;

- продовжити огорожу на діючому кладовищі.

 

4. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію сільської ради агропромислового комплексу, земельних ресурсів , екології , комунального майна , соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання, соціального захисту населення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                   В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GERB

                                  ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

              ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                     17-а  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  

                    РІШЕННЯ

 

18 січня 2017 року                   с.Зеленьків                                     № 17-3/VII

 

Про оголошення конкурсного відбору

оцінювачів комунального майна

 

         Відповідно до статей  26,  60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей  9, 19  Закону України «Про оренду державного та комунального майна», наказу Фонду Держмайна України  від                         29.08.2011  N 1270, зареєстрованого в Міністерстві   юстиції України                              19 вересня 2011 р.   за № 1096/19834  «  Про затвердження Положення

про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності» із змінами, внесеними згідно з Наказом Фонду  державного майна № 659 від 20.05.2013, рішень сільської ради від 16.10.2013 №27/5 «Про Положення про впорядкування умов  відчудження  майна, що перебуває в  комунальній власності територіальної громади с. Зеленьків», від 05.08.2015 № 48-1/VІ  «Про доцільність та умови відчуження комунального нерухомого майна» та з метою підвищення ефективності використання майна комунальної власності територіальної громади,  забезпечення поповнення дохідної частини бюджету, заслухавши пропозиції депутатів сільської ради , сільська рада  

ВИРІШИЛА:

 

1. Утворити конкурсну комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності ( далі – конкурсна комісія) у складі згідно додатком .

2. Конкурсній комісії:

2.1. провести організаційно-правові заходи по проведенню конкурсу щодо визначення оцінювача комунального нерухомого  майна  – частини внутрігосподарської меліоративної системи,  загальною протяжністю 1636,5 м,  яка знаходиться на зберігання в АТП-17137 Тальнівського району Черкаської області для її подальшого  продажу відповідною торгівельною організацією через аукціон;

 

2.2. провести відповідний конкурс до 28 лютого 2016р., але не раніше ніж через 20 днів після розміщення інформації про конкурс в друкованих ЗМІ та подати відповідний протокол.

 

3. Інформація про проведення конкурсу :

 - дата, час і місце проведення конкурсу - 27 лютого 2017 року, 9.00 год., сільська рада;

 - загальні відомості про об’єкт оцінки, що належать до комунальної власності територіальної громади села -  труби меліоративної внутрігосподарської системи в кількості 332 штук протяжністю 1636,5 м.;

 - кінцевий термін подання документів – 16 лютого 2017 року;

 - кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу - вимоги щодо практичного досвіду з оцінки майна, зокрема подібного майна, відповідна освіта;

 - місцезнаходження комісії, контактні телефони – с.Зеленьків, вул.Шевченка,1, сільська рада, тел.9-23-44.

 

 4. Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. інформацію про проведення конкурсу опублікувати  в газеті «Тальнівщина» та на сайті сільської ради не пізніше, ніж за 20 днів до оголошеної дати проведення конкурсу.

 

5. Претенденти мають подати до сільської  ради конкурсну документацію:

 - заява на участь в конкурсі ;

 - копія установочного документа претендента;

 - копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

  - копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

 - інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з належної оцінки майна у тому числі подібного майна тощо).

    Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 

6. Голові конкурсної комісії  Лисенку Р.М. провести засідання комісії  у разі присутності не менше трьох четвертих від загального складу комісії та  за наявності не менш як двох учасників.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                       В.Деркач 

 

 

 

 

 

 

                                                                                               Додаток

                                                                                               до рішення ради

                                                                                               від 18.01.2017 №17-3/VІІ

 

 

                                         С К Л А Д

     конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності

 

 

Лисенко Руслан Миколайович – голова постійної комісії агропромислового комплексу, земельних ресурсів , екології , комунального майна , соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання,соціального захисту населення   

                          

Сокуренко Світлана Миколаївна -   секретар сільської ради, секретар комісії

 

Панчук Ольга Михайлівна - бухгалтер сільської ради, член комісії

 

Сатанівська Валентина Григорівна - депутат сільської ради , член комісії

 

Удачний Роман Вікторович - депутат сільської ради , член комісії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                                                       С.Сокуренко