ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

              ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                     10-а  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                  

                  РІШЕННЯ

 

18 травня 2016 року                   с.Зеленьків                                      № 10- 1/ VІІ                                                                                                           

 

Про перейменування вулиці

Свободи у с.Зеленькові

 

     Відповідно до пункту 3 Порядку  найменування або перейменування вулиць, провулків, присвоєння, зміни та анулювання поштових адрес об’єктам нерухомого майна, затвердженого рішенням сільської ради від  16 жовтня

2013 року №27/6, враховуючи заяву  ініціативної групи мешканців вулиці Свободи, розпорядження сільського голови від 12.04.2016 №37 «Про  проведення громадських слухань серед мешканців вулиці Свободи»,  протокол  громадських слухань  від 19.04.2016 №1 , керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 18 Статуту територіальної громади села Зеленьків, сільська  рада ВИРІШИЛА:

 

     1. Перейменувати  з 01 червня2016року вулицю Свободи на вулицю І.С.Васильченка  в с.Зеленькові  без зміни нумерації будинків та споруд.

     2. Запропонувати керівникам суб’єктів господарювання, підприємств, організацій, установ, що розташовані на цій вулиці,  у зв’язку із  її перейменуванням, внести зміни до установчих документів, до ЄДР, та одержати документи, що опосередковують такі дії (витяги, виписки, довідки).

     3. Запропонувати власникам об’єктів нерухомого майна, в тому числі  земельних ділянок, що знаходяться на вказаній вулиці,  у зв’язку з  її перейменуванням,  виготовити  нові правовстановлюючі документи.

     4.Сільському голові Деркач В.Є. вжити заходів для замовлення та встановлення за кошти сільського бюджету  табличок із новою назвою вулиці.

     5.Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. підготовити лист-повідомлення до Черкаської філії державного підприємства "Інформаційні системи" Міністерства юстиції України.

      6. Рішення підлягає  оприлюдненню  на веб-сайті сільської ради та на Дошці оголошень .

      7. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову

Деркач В.Є.

 

 

Сільський голова                                                                                            В.Деркач

 

GERB

                                  ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                                 10-а СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ У11 СКЛИКАННЯ

                  

                  РІШЕННЯ

 

   18 травня 2016 року                с.Зеленьків                            № 10- 2/ VІІ

 

 

 

Проконкурсний відбір виконавців робіт

із землеустрою

 

        Відповідно до статтей  135-139  Земельного  кодексу  України ,  Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України  від 25.09.2012      № 579, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р.

за № 1655/21967 «Про Порядок закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах», рішення сільської ради від 16.07.2014 №34/5- VІ «Про Порядок відбору виконавців робіт  із землеустрою, оцінки земель та продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності територіальної громади для  товарного сільськогосподарського виробництва», керуючись п.п.34 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення суду від 30.08.2011

№2-О-151/11  та рішення сільської ради від 25.03.2016 № 8-8/ VІІ  про прийняття в комунальну власність земельної ділянки  площею 1,6886 га,  визнаної судом відумерлою спадщиною, з метою   надання земельних ділянок комунальної власності територіальної громади в оренду для товарного сільськогосподарського виробництва, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Для відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах  утворити конкурсну комісію (далі – комісія) у складі 6 осіб (посадовий склад) :

Лисенко Руслан Миколайович, голова комісії, голова постійноїкомісіїагропромислового комплексу, земельних ресурсів , екології , комунального майна , соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання,соціального захисту населення;

Винник Наталка Віталіївна, секретар комісії, депутат сільської ради;

Удачний Роман Вікторович, член комісії, депутат сільської ради;

Чайка Любов Василівна, член комісії,  депутат сільської ради;

Сухонос Олександр Володимирович, член комісії, депутат сільської ради;

представник територіального органу центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів (за згодою), член комісії.

 

2. Провести конкурсний відбір виконавців робіт  із землеустрою по земельній ділянці, прийнятій до комунальної власності на підставі рішення суду  площею 1,6886 га.

 

3. Конкурсній комісії  не раніше ніж через 30 днів після розміщення інформації про конкурс  на сайті Держгеокадастру  України провести відповідний  конкурс.

 

4. Землевпоряднику сільської ради Удачній О.М.  інформацію про проведення конкурсів з відбору виконавців робіт із землеустрою подати до районного відділу Держгеокадасту  для розміщення на офіційному сайті Держгеокадасту  України.

 

5. Взяти до відома, що:

5.1.конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою" із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу;

 

5.2. до конкурсної документації  належать:

 

заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою;

 

 копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

 

згода на обробку персональних даних  (для претендента - фізичної особи - підприємця);

 

 копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);

копія(ї) ліцензії(й);

 

 проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою ), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою , яку пропонує розробити претендентта перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт;

 

конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію агропромислового комплексу, земельних ресурсів , екології , комунального майна , соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання,соціального захисту населення.

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                      В.Деркач

 

 

 
  GERB

                                 ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

              ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                     10-а  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                  

                  РІШЕННЯ

 

18 травня 2016 року                   с.Зеленьків                                      № 10- 3/ VІІ                                                                                                           

 

Про  надання дозволу Войченко Л.А.

на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність

 

          Розглянувши заяву гр.Войченко Л.А., жительки села Зеленьків Тальнівського району Черкаської області, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,25 для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), відповідно до графічних матеріалів, на яких зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використала право на безоплатну передачу їй у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада  ВИРІШИЛА  :

 

1. Надати Войченко Любові Андріївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради Тальнівського району Черкаської області для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул.Першого Травня, буд.44  Тальнівського району Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади.

 

2. Зобов»язати Войченко Л.А. замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та надати його до Зеленьківської сільської ради на затвердження.

 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  депутата сільської ради Удачного Р.В.

 

Сільський  голова                                                                                      В.Деркач


 

 


                                 ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

              ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                     10-а  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                  

                  РІШЕННЯ

 

18 травня 2016 року                   с.Зеленьків                                      № 10- 4/ VІІ                                                                                                           

 

Про позицію щодо можливості  надання

дозволу на розроблення  документації із

землеустрою  гр. Федоренку Б.В.

 

        Розглянувши  лист Головного управління Держземагентства  у Черкаській області   щодо запиту про позицію сільської ради з питання надання  дозволу  на розроблення  документації  із  землеустрою, на підставі якої земельна ділянка може бути  передана  у власність гр.Федоренку Богдану Васильовичу,  та викопіювання з плану землекористування  Зеленьківської  сільської ради,  відповідно  до доручення Віце- прем’єр- міністра – Міністра  регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального  господарства України  від 08.10.2014  № 37732/0/ 1-14 , наказу  Державного агентства  земельних ресурсів  України  від 15.10.2014 № 328 «Про введення  в дію рішень  колегії  Держземагентства України від 14.10.2014 » , керуючись  статтею 118 Земельного кодексу України, п.п.34  ч.1  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , врахувавши пропозиції депутатів сільської ради , сільська рада   ВИРІШИЛА :

 

1.Вважати можливим надання дозволу  на розроблення  проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  за межами  населеного пункту в адмінмежах Зеленьківської сільської ради  площею 1,0 га , відповідно до викопіювання,  у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Федоренку Богдану Васильовичу, у зв’язку з тим, що  він  має право на безоплатне  одержання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та раніше цим правом не скористався. 

 

2. Спеціалісту-землевпоряднику сільської ради Удачній О.М. направити копію цього  рішення в Головне управління Держземагентства у Черкаській області.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                  В.Деркач

 

 
  GERB

                                 ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

              ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

                     10-а  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ УІІ СКЛИКАННЯ

                  

                  РІШЕННЯ

 

18 травня 2016 року                   с.Зеленьків                                      № 10- 5/ VІІ                                                                                                           

 

Про розгляд земельного

спору між власниками суміжних

земельних ділянок Кузло Л.М. та

Пельменьовим Ф.І.

 

      Розглянувши заяву Кузло Л.М., акт комісії сільської ради про межу  суміжних землеволодінь від 20.11.2015 №1, враховуючи, що земельні спори розглядаються за участю всіх зацікавлених сторін, та те, що Пельмєньов Ф.В.  завчасно повідомлений  про час і місце розгляду спірного питання та присутній під час розгляду цього питання на засіданні сільської ради ( у  разі відсутності однієї із сторін при першому вирішенні питання і відсутності офіційної згоди на розгляд питання, розгляд спору переноситься), керуючись ст.158 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити  акт комісії сільської ради про межу  суміжних землеволодінь Кузло Л.М. та Пельмєньова Ф.В. від 20.11.2015 №1

 ( додається).

  1. Дозволити  Кузло Людмилі Миколаївні розробити  технічну документацію із землеустрою щодо земельної ділянки, розташованої  за адресою вул. Свободи, 7, в с.Зеленькові Тальнівського району Черкаської області,  що перебуває в його приватній власності згідно Державного акту серія ЯК №750077 від 05.03.2010, без підпису  акту встановлення межі  та акту  прийому-передачі  межових знаків на зберігання суміжним землевласником Пельмєньовим Федорем Валентиновичем, в зв’язку з тим, що  суміжні  межі цих  2-х земельних ділянок  не порушені в натурі ( на місцевості) та відповідають  попередній розроблений документації із землеустрою.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію агропромислового комплексу, земельних ресурсів , екології , комунального майна , соціального розвитку села, охорони здоров’я, освіти, культури, виховання,соціального захисту населення.

 

 

Сільський голова                                                                                 В.Деркач    

 

 

                               ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА РАДА

                        ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

10-а  СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

                  РІШЕННЯ

 

18 травня 2016 року                      с.Зеленьків                                      № 10-6/VІІ    

 

Про розгляд заяв громадян

щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського

господарства

 

             Розглянувши заяви громадян, жителів та уродженців села Зеленьків, Біди Сергія Юрійовича, Біди Володимира Юрійовича про надання  земельної ділянки площею до 2-х га   у власність із земель комунальної  власності  для ведення особистого селянського господарства, врахувавши, що заявники   не  скористалися  своїм правом  на безоплатне  отримання  у власність  земельної ділянки ,  керуючись статтями 12, 33 ,118, 121, 122 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА :

 

    1.   Відмовити  гр. Біді Сергію Юрійовичу, Біді Володимиру Юрійовичу

 у наданні  земельної ділянки площею до 2-х  із земель комунальної  власності   для ведення особистого селянського господарства  в зв’язку з відсутністю вільних земельних ділянок для використання за відповідним цільовим призначенням, та  тим, що  до  заяви  не додано погодження землекористувача  про   зменшення площі орендованої  земельної ділянки на користь заявника, як це передбачено ч.6 ст.118 Земельного кодексу України. 

 

 

   2.Спеціалісту – землевпоряднику  сільської ради Удачній О.М. вручити це рішення Біді С.Ю., Біді В.Ю. із супровідним  листом.

 

   3. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову

Деркач В.Є.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                        В.Деркач