ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-1/VII

 

Про надання субвенції районному бюджету для Зеленьківської  ЗОШ

І-ІІ ст.

 

        Розглянувши лист  відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації  від 25.01.2017 №43/07 про надання субвенції районному бюджету для реалізації районної комплексної програми «Освіта Тальнівщина  на 2016 -2020роки» в частині  належного функціонування  Зеленьківської  загальноосвітньої школи І-ІІ ст. щодо  оплати  праці кухаря, підсобного робітника, обслуговуючого персоналу, придбання продуктів харчування для дітей учасників АТО і дітей з малозабезпечених сімей, проведення поточного  ремонту, керуючись  ч.2 ст.85, статтями 93, 101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Надати субвенцію районному бюджету за рахунок коштів вільного залишку  для реалізації районної комплексної програми «Освіта Тальнівщини  на 2016-2020 роки» в частині  належного функціонування   Зеленьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. щодо  оплати  праці кухаря,   а саме:

на оплату праці 0,5 ставки кухарята 0,5 ставки підсобного робітника –

26000(двадцять шість тисяч) гривень.

 

     2. Бухгалтеру сільської ради Панчук О.М. при внесенні змін до бюджету  

передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку для  реалізації районної комплексної програми «Освіта Тальнівщина  на 2016 -2020 роки» в частині  належного функціонування   Зеленьківської

загальноосвітньої школи І-ІІ ст. щодо  оплати  праці кухаря та підсобного робітникана  суму26000 гривень .

  

     3.Уповноважити сільського голову Деркач В.Є.  на підставі цього рішення та  рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

 

     4. Утриматись тимчасово  від надання  субвенції районному бюджету

коштів на виплату заробітної плати обслуговуючому персоналу, придбання

 

 

 

 

 

продуктів харчування для дітей учасників АТО і дітей з малозабезпечених сімей   за рахунок вільного  залишку бюджетних коштів    за підсумками 

2016 року   в зв’язку  з недостатньою кількістю цих коштів для всіх запланованих потреб територіальної громади.

 

      5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

 планування бюджету та фінансів.

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                  В.Деркач  

 

 

 
  GERB,GERB

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-2/VII

 

Про надання субвенції районному бюджету  для  Зеленьківської  амбулаторії ЗПСМ 

 

        Розглянувши листиголовного лікаря Тальнівської  ЦРЛ від 26.01.2017№112-ста від 16.02.2017 №229-с   щодо  виділення  субвенції  для Зеленьківської  амбулаторії ЗПСМ на придбання медикаментів та виробів медичного призначення, коштів на виплату заробітної плати з нарахуваннями на заробітну плату, послуги зв’язку, повірку  медичного обладнання, проведення замірів опору заземлення, перезарядку вогнегасників, видатки на відрядження, канцелярські товари, матеріали на поточний ремонт приміщенняв сумі 248 345,00 грн., керуючись ч.7  статті 78,ч.2 ст.85статтями  93, 101 Бюджетного кодексу України,  статтями 28 та 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

         1. Надати субвенцію районному бюджетуза рахунок коштів вільного залишку на придбання медикаментів та виробів медичного призначення на невідкладну допомогу для Зеленьківської  амбулаторії  загальної практики сімейної медицини  в сумі 3000  гривень, туберкуліну – 1520 грн, реактивів -1480 грн., повірку медичного обладнання – 3000 грн.

 

          2.Бухгалтеру сільської ради Панчук О.М.при внесенні змін до бюджету   передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку длянадання субвенції районному бюджету з метою  придбання медикаментів та виробів медичного призначення на невідкладну допомогу для Зеленьківської  амбулаторії  загальної практики сімейної медицини  в сумі 3000  гривень, туберкуліну – 1520 грн,

реактивів -1480 грн., повірки медичного обладнання – 3000 грн.

         

     3. Уповноважити сільського голову Деркач В.Є.  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти

 

 

 

 

 

договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

 

         4. Утриматись тимчасово  від надання  субвенції районному бюджету коштів на виплату заробітної плати з нарахуваннями на заробітну плату, послуги зв’язку , проведення замірів опору заземлення, перезарядку вогнегасників, видатки на відрядження, канцелярські товари, матеріали на поточний ремонт приміщення , яку просить надати  Тальнівська центральна районна лікарня,  за рахунок вільного  залишку бюджетних коштів    за підсумками  2016 року   в зв’язку  з недостатньою кількістю цих коштів для всіх запланованих потреб територіальної громади.

 

       5. Про наслідки розгляду листа бухгалтеру сільської ради Панчук О.М. надати відповідь  головному  лікарюТальнівської  ЦРЛ.

 

       6. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                            В.Деркач

 

 

 

 

 

 
  GERB

                                                   

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-3/VII

 

Про надання субвенції районному бюджету на організацію заходів з

рятування людей на водних об’єктах  

 

        Розглянувши лист  Тальнівської райдержадміністрації  від 31.01.2017 №01-29/5628  про надання субвенції районному бюджету на організацію заходів з рятування людей на водних об’єктах  відповідно до Програми організації рятування людей на водних об’єктах  Черкаської області на

2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням  обласної ради  від 20.08.2014 р.

№ 28-5/У1, на виконання  розпорядження Президента України  від

14.07.2001 р. №190-2001-рп, керуючись  ч.2 ст.85, статтями 93, 101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

    1. Надати субвенцію районному бюджету за рахунок коштів вільного залишку на організацію заходів з рятування людей на водних об’єктах відповідно до Програми організації рятування людей на водних об’єктах  Черкаської області на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням  обласної ради  від 20.08.2014 р. № 28-5/У1,  в сумі 1000 (одна тисяча) грн.

     2. Бухгалтеру сільської ради Панчук О.М. при внесенні змін до бюджету  

передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку для  реалізації заходів з рятування людей на водних об’єктах  в сумі 1000 грн.

      3.Уповноважити сільського голову Деркач В.Є.  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

      4.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

 планування бюджету та фінансів.

 

 

Сільський голова                                                                                   В.Деркач

 
  GERB

                                                   

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-4/VII

 

   

Про надання субвенції районному бюджету для Тальнівського районного

Територіального центру

 

        Розглянувши лист директора  Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування  від 24.01.2017р. № 28,  врахувавширайонну комплексну програму «Турбота  на 2015 -2020роки»в частині забезпечення  безперебійного обслуговування одиноких непрацездатних громадян   , керуючись ч.2 статті 85,  статтями    93, 101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

        1. Надати субвенцію районному бюджету за рахунок коштів вільного залишку  на виконання  районної комплексної програми «Турбота  на 2015-2020роки» на заробітну плату соціальним робітникам, які  обслуговують одиноких непрацездатних громадян,  в сумі 10000 (десять тисяч) гривень.

     2. Бухгалтеру сільської ради Панчук О.М. при внесенні змін до бюджету 

передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку для  реалізації районної комплексної програми «Турбота  на 2015-2020роки» на заробітну плату соціальним робітникам, які  обслуговують одиноких непрацездатних громадян,  в сумі 10000  гривень.

      3.Уповноважити сільського голову Деркач В.Є.  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

      4.Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

 планування бюджету та фінансів.

 

 

       

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 
  GERB

                                                   

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-5/VII

 

Про  субвенцію районному бюджету

для фінансування компенсаційних

виплат за  перевезення пільгових

категорій  населення  села Зеленьків

 

        Розглянувши лист начальника управління  соціального захисту Тальнівської райдержадміністрації від 15.02.2017 №441 щодо нестачі коштів, виділених з районного бюджету для компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій  населення Тальнівського району, якому діючим законодавством України гарантовано безоплатний проїзд у міському та приміському  транспорті загального користування, враховуючи, що на території сільської ради постійно проживають 61 особа  пільговиків,  керуючись частиною 7 статті 78,  підпунктом «г» пункту 3 частини 1 статті  91, статтями  93, 101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

         1.   Надати субвенцію районному бюджету для фінансування компенсаційних виплат за  перевезення пільгових категорій населення  села Зеленьків  із розрахунку 61 особа пільговиків по 25 грн. за кожного в місяць на 1,3 місяці, всього  в сумі  2000  (дві  тисячі) грн.

 

          2.  Бухгалтеру сільської ради Панчук О.М. при внесенні змін до бюджету   передбачити видатки у сільському бюджеті  для  фінансування компенсаційних виплат за  перевезення пільгових категорій населення  села Зеленьків   в сумі 2000 грн.

 

         3. Уповноважити сільського голову Деркач В.Є.  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до  сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами із розрахунку

61 особа  пільговиків  по 25 грн. в місяць на одного на 1,3 місяці.

 

          3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                                    В.Деркач

 

 
  GERB

                                                  

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-6/VII

  

 

Про надання субвенції районному бюджету на виконання  районної комплексної програми «Турбота  2015-2020роки» для  налагодження безперебійного прийому громадян з питання надання субсидій

 

 

        Розглянувши лист  УСЗН Тальнівської районної державної адміністрації від 16.01.2017р.  № 116, з метою реалізації районної комплексної програми «Турбота  на 2015 -2020роки» в частині  покращення обслуговування та забезпечення  безперебійного прийому громадян з питань надання житлових субсидій, керуючись ч.2 ст.85, статтями 93, ст.101 Бюджетного кодексу України, статтями  28 та  64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

          1. Надати субвенцію районному бюджету за рахунок коштів вільного залишку на виконання  районної  програми «Турбота  на 2015-2020роки» в частині покращення обслуговування та забезпечення безперебійного прийому громадян та  уповноваженої особи  сільської ради з питань оформлення житлових субсидій, для налагодження чіткої системи та організації роботи з даного питання (для придбання канцтоварів, комп’ютерів , принтерів, заправки картриджів,блоків безперебійного живлення, стелажів, шаф, стільців) в сумі 500 ( п’ятсот гривень) грн.

 

          2. Бухгалтеру сільської ради Панчук О.М. при внесенні змін до бюджету,   передбачити видатки у сільському бюджеті за рахунок коштів вільного залишку для надання субвенції районному бюджету на  реалізацію районної комплексної програми «Турбота  2015-2020роки» в частині покращення обслуговування та забезпечення безперебійного прийому громадян та

 

 

 

 

 

 

уповноваженої особи  сільської ради з питань оформлення житлових субсидій (для придбання канцтоварів, комп»ютерів, принтерів, заправки картриджів,блоків безперебійного живлення, стелажів, шаф, стільців) в сумі 500 грн.

 

         3. Уповноважити сільського голову Деркач В.Є.  на підставі цього рішення та рішення про внесення змін до сільського бюджету укласти договір про передачу коштів між місцевими бюджетами.

 

        4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                       В.Деркач  

 

 

 
  GERB

                                                 

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-7/VII

 

                      

Про надання субвенції районному бюджету для  районного

Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Тальнівського району на виконання  районної комплексної програми «Турбота  2015-2020роки»

 

        Розглянувши лист директора районного Центру соціальної реалібітації дітей-інвалідів Тальнівського району   від 31.01.2017 №7, зметою реалізації районної комплексної програми «Турбота  на 2015 -2020 роки»в частині забезпечення  повноцінного функціонування Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Тальнівського району, керуючись ч.2 статті 85, статтями 91,  93, ст.101 Бюджетного кодексу України, статтею   65 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

       1. Надати субвенцію районному бюджету на виконання  районної комплексної програми «Турбота  на 2015-2020 роки» в частині забезпечення повноцінного функціонування Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Тальнівського районув сумі 5,0 тис. грн. ( п»ять  тисяч гивень) за рахунок вільного залишку станом на 01.01.2017.

 

       2.  Бухгалтеру сільської ради Панчук О.М. при внесенні змін до бюджету   передбачити видатки у сільському бюджеті  відповідно до пункту 1 цього рішення .

 

         3. Уповноважити сільського голову Деркач В.Є.  на підставі цього рішення, рішення про внесення змін до  сільського бюджету та укладеного  договору здійснити  передачу коштів між місцевими бюджетами.

 

          4.  Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

Сільський голова                                                                              В.Деркач

 
  GERB

                                                

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017 року                        с.Зеленьків                               №19-8/VII

   

Про розгляд листа щодо

співфінансування ремонту доріг

загального користування місцевого

значення та доріг державного значення

 

     Розглянувши лист відділу містобудування, архітектури та житлово- комунального господарства Тальнівської райдержадміністрації  від 27.01.2017р. №24/01-18  про виділення коштів на ремонт доріг загального користування місцевого значення та доріг державного значення, керуючись ч.7  статті 78, ч.2 ст.85 статтями  93, 101 Бюджетного кодексу України,  статтями 28 та 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

        1. Утриматись   від виділення коштів на ремонт доріг загального користування місцевого значення та доріг державного значення, в зв’язку  з недостатньою кількістю  коштів для всіх запланованих потреб територіальної громади.

 

         2. Надати відділу містобудування, архітектури та житлово- комунального господарства Тальнівської райдержадміністрації  копію цього рішення щодо розгляду питання.

 

         3.   Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань

планування, бюджету та фінансів.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                     В.Деркач


 


                                                  

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-10/VII

 

 

Про розгляд заяви  Кутас Г.О.

щодо  надання  допомоги  на  лікування

 

       Розглянувши заяву  Кутас Галини Олексіївни  про  надання допомоги  на  лікування, клопотання сільського  голови Деркач В.Є., акт  обстеження матеріально-побутових умов заявника , довідку про склад сім’ї заявника, довідки  про доходи , документ  з лікувальної установи, висновок бухгалтера сільської ради по трудовій  угоді  Панчук О.М. про фінансову можливість проведення виплати одноразової грошової матеріальної допомоги з сільського  бюджету, рішення комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги про надання допомоги, її   розмір  та доцільність від 21.02.2017, врахувавши  рішення  сільської  ради  від 22.12.2016  № 16- 3/ VІІ  «Про затвердження плану заходів та кошторису витрат на 2017 рік з реалізації  сільської Програми «Турбота» на 2016 -2017 роки», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши  пропозиції  депутатів  сільської  ради,  сільська рада ВИРІШИЛА :

 

1. Взяти до відома  рішення комісії з надання одноразової грошової матеріальної допомоги про надання допомоги,  розмір  та доцільність її

надання від 21.02.2017 № 3.

 

2. Відмовити у  наданні   одноразової  грошової  матеріальної  допомоги  жительці села Кутас Галині Олексіївні   на  лікування в зв’язку з тим, що

згідно  плану заходів та кошторису витрат на 2017 рік з реалізації сільської програми «Турбота» на 2016-2017 роки, затвердженими рішенням  сільської  ради   від 22.12.2016 №16-3/ VII,   грошова допомога надається на лікування онкохворих, тяжкохворих громадян. Кошти у бюджеті сільської ради на

2017 рік закладеніонкохворим та тяжкохворим жителям (громадянам, яким проводять дороговартісні  операції , які  довгий період  знаходяться на стаціонарному лікуванні та пред’являють документи про витрачені суми коштів).

 

3.Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити відповідь

Кутас Г.О.

 

Сільський  голова                                                                                  В.Деркач

 


                                     ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-11/VII

 

Про надання матеріальної допомоги

учасникуАТО ХХХХХХХХХХХХХХ

    

         Заслухавши  інформацію   Панчук О.М.,  бухгалтера сільської ради, розглянувши заяву ХХХХХХХХХХХ від 21.02.2017,   учасника АТО, та додані документи, відповідно рішення сільської ради від 22.12.2016  № 16-3/ VІІ  «Про затвердження плану заходів та кошторису витрат на 2017 рік з реалізації  сільської Програми «Турбота» на 2016 -2017 роки»,  керуючись  статтею  34  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» , врахувавши  пропозиції  депутатів  сільської  ради , сільська  рада  

ВИРІШИЛА   : 

 

1.  Надати ХХХХХХХХХХХХ, учасникуАТО, цільову матеріальну допомогудля забезпечення необхідними речамив сумі  

ХХХХХХХХ грн.

 

2. Панчук О.М., яка працює бухгалтером сільської ради по цивільно-правовому договору, виплатити матеріальну допомогу згідно цього рішення.

 

 

3.Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити відповідь

ХХХХХХХХХ

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                           В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                     ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-12/VII

 

Про надання матеріальної допомоги

учасникуАТО ХХХХХХХХХ

    

         Заслухавши  інформацію   Панчук О.М.,  бухгалтера сільської ради, розглянувши заяву ХХХХХХХХХХХ від 21.02.2017,   учасника АТО, та додані документи, відповідно рішення сільської ради від 22.12.2016  № 16-3/ VІІ  «Про затвердження плану заходів та кошторису витрат на 2017 рік з реалізації  сільської Програми «Турбота» на 2016 -2017 роки»,  керуючись  статтею  34  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» , врахувавши  пропозиції  депутатів  сільської  ради , сільська  рада  

ВИРІШИЛА   : 

 

1.  Надати ХХХХХХХХХХХ, учасникуАТО, цільову матеріальну допомогудля забезпечення необхідними речамив сумі  ХХХХХХХХХ грн.

 

2. Панчук О.М., яка працює бухгалтером сільської ради по цивільно-правовому договору, виплатити матеріальну допомогу згідно цього рішення.

 

 

3.Секретарю сільської ради Сокуренко С.М. направити відповідь

ХХХХХХХХХХХХ

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                           В.Деркач

 

 

 

 

 

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                                     №19-13/VII

 

 

Про  надання дозволу Книш Є.П.

на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність

 

          Розглянувши заяву гр.Книш Є.П., жительки с.Зеленьків Тальнівського району Черкаської області, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на якій зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використала право на безоплатну передачу їй у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада  ВИРІШИЛА  :

 

1. Надати Книш Євдокії Петрівні дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,16 га за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради Тальнівського району Черкаської області для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул.Гірська, б/н,  Тальнівського району Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади.

 

2. Зобов’язати Книш Є.П. замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, та надати його до сільської ради на затвердження.

 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  депутата сільської ради Удачного Р.В.

 

 

Сільський  голова                                                                                      В.Деркач

 

 
  GERB

                                          

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017 року                        с.Зеленьків                               №19-14/VII

 

 

Про  надання дозволу Книш Є.П.

на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність

 

          Розглянувши заяву гр.Книш Євдокії Петрівни від 10.02.2017 вх.№ 5, жительки села Зеленьків Тальнівського району Черкаської області, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,25 для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), відповідно до графічних матеріалів, на яких зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використала право на безоплатну передачу їй у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада  ВИРІШИЛА  :

 

1. Надати Книш Євдокії Петрівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради Тальнівського району Черкаської області для обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул.Першого Травня, буд.8  Тальнівського району Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади.

 

2. Зобов’язати  Книш Є.П. замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та надати його до Зеленьківської сільської ради на затвердження.

 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  депутата сільської ради Удачного Р.В.

 

Сільський  голова                                                                                      В.Деркач

 

 
  GERB

                                                

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         Р І Ш Е Н Н Я  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-15/VII

 

 

Про розгляд заяви Завгороднього В.С.

щодо надання земельних ділянок для ведення

особистого селянського господарства

 

     Розглянувши заяву Завгороднього Віталія Сергійовича від 20.02.2017 вх.№12, про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної або  державної  власності, які розташовані в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, керуючись статтями 12, 33, 118, 122 Земельного Кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Відмовити  Завгородньому Віталію Сергійовичу в задоволенні заяви щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в розмірі до 2,0 га із земель комунальної або державної власності у зв`язку з тим, що :

1.1.відповідно до  частини 6 статті 118 Земельного Кодексу України до заяви має бути  додано  графічний матеріал, на якому  зазначено бажане місце розташування вільної земельної ділянки або  погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб), та згідно схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель , проектів землеустрою, вільна земельна ділянка для вказаних цілей використання комунальної власності відсутня ;

1.2.  заява про надання земельної ділянки  державної власності, яка  розташована за межами населеного пункту,  подається до  органів  виконавчої влади , які передають земельні ділянки державної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельного  кодексу України.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста-землевпорядника сільської ради Удачну О.М.

 

Сільський голова                                                                                      В.Деркач

 

                                 

 
  GERB

                                               

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         Р І Ш Е Н Н Я  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-16/VII

 

 

Про розгляд заяви Крисюка А.Ю.

щодо надання земельної ділянки для ведення

особистого селянського господарства

 

     Розглянувши заяву Крисюка Андрія Юрійовича від 06.02.2017 вх.№11,

про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної або  державної  власності, яка розташована в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, керуючись статтями 12, 33, 118, 122 Земельного Кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

 

 1. Відмовити  Крисюку Андрію Юрійовичу в задоволенні заяви щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в розмірі до 2,0 га із земель комунальної або державної власності у зв`язку з тим, що :

 

1.1.відповідно до  частини 6 статті 118 Земельного Кодексу України до заяви має бути  додано  графічний матеріал, на якому  зазначено бажане місце розташування вільної земельної ділянки або  погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та згідно схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель , проектів землеустрою, вільна земельна ділянка для вказаних цілей використання комунальної власності відсутня ;

1.2.  заява про надання земельної ділянки  державної власності, яка  розташована за межами населеного пункту,  подається до  органів  виконавчої влади , які передають земельні ділянки державної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельного  кодексу України.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста-землевпорядника сільської ради Удачну О.М.

 

 

Сільський голова                                                                                      В.Деркач

 
  GERB

                                                 

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-17/VII

 

   

Про закриття погосподарського

номера  по вул. Садовій, № 5 

   

     Розглянувши заяву Гудаліної Людмили Олександрівна від 10.02.2017 вх.

№ 6 , яка  є спадкоємцем по заповіту  покійного Іванова Олександра Ананійовича, про закриття по господарського номера по вулиці Садовій, № 5, що був відкритий на нині покійного Іванова Олександра Ананійовича та враховуючи акт комісії сільської ради від  11.02.2017 про те, що будинок, який належав покійному, аварійний, непридатний для проживання, відповідно до п.п.3 п.б статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська вирішила ВИРІШИЛА:

 

 1. Закрити погосподрський номер по вул.Садовій,  № 5, що був  відкритий на нині покійного Іванова Олександра Ананійовича .
 2. Зобов’язати Гудаліну Людмилу Олександрівну, яка  є спадкоємцем по заповіту  покійного Іванова Олександра Ананійовича,  розібрати  аварійний, непридатний для проживання будинок по вул.Садовій, № 5 та  привести територію під будинком в належний санітарний стан.
 3. Секретарю сільської ради здійснити відповідні  відмітки  в  погосподарській книзі.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову    

         Деркач В.Є.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                 В.Деркач

  

 

 

 

 

 


                                              

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-18/VII

 

   

Про закриття погосподарського

номера  по вул. Садовій, № 23 

   

     Розглянувши заяву Савчука Дмитра Тимофійовича від 10.02.2017 вх.

№ 8 , який  є спадкоємцем по заповіту  покійного Савчука Тимофія Никаноровича про закриття по господарського номера по вулиці Садовій, № 23, що був відкритий на нині покійного Савчука Тимофія Никаноровича та враховуючи акт комісії сільської ради від  11.02.2017 про те, що будинок, який належав покійному Савчуку Тимофію Никаноровичу, аварійний, непридатний для проживання, відповідно до п.п.3 п.б статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська вирішила ВИРІШИЛА:

 

 1. Закрити погосподарський номер по вул.Садовій,  № 23, що був  відкритий на нині покійного Савчука Тимофія Никаноровича.
 2. Зобов’язати  Савчука Дмитра Тимофійовича, який  є спадкоємцем по заповіту  покійного Савчука Тимофія Никаноровича,  розібрати  аварійний, непридатний для проживання будинок по вул.Садовій, № 23 та  привести територію під будинком в належний санітарний стан.
 3. Секретарю сільської ради здійснити відповідні  відмітки  в по господарській книзі.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову    

         Деркач В.Є.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                 В.Деркач

  

                                                      
                                                

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-19/VII

 

Про надання дозволу гр.Гудаліній Л.О.

на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянкиу власність

 

       Розглянувши заяву громадянки Гудаліної Людмили Олександрівни від 10.02.2017 вх.№ 7 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на якій зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використала право на безоплатну передачу їй у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118, ч.1 ст.119, 121,122, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”,  сільська рада ВИРІШИЛА:

 

1. Надати гр. Гудаліній Людмилі Олександрівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,44 га за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради  Тальнівського району Черкаської області для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул.Садова, № б/н,   Тальнівського району, Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади.

 

2. Взяти до відома, що гр.Гудаліна Людмила Олександрівна добросовісно, відкрито і безперервно користувалася земельною ділянкою протягом 15-ти років, але не має документів, які б свідчили б про наявність у неї прав на цю земельну ділянку, окрім рішення сільської ради.

 

2. Зобов`язати гр.Гудаліну Людмилу Олександрівну замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого  селянського господарства та надати його до сільської ради на затвердження.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста-землевпорядника сільської ради Удачну О.М.

 

Сільський голова                                                                                         В.Деркач

 


                                                 

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         РІШЕННЯ  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-20/VII

 

Про надання дозволу гр.Савчуку Д.Т.

на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянкиу власність

 

       Розглянувши заяву громадянина Савчука Дмитра Тимофійовича від 10.02.2017 вх.№ 9 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на якій зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявник не використав право на безоплатну передачу йому у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118,ч.1 ст.119, 121,122, 123 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”,  сільська рада ВИРІШИЛА:

 

1. Надати гр. Савчуку Дмитру Тимофійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,40 га за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради  Тальнівського району Черкаської області для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул.Садова, № б/н,   Тальнівського району, Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади.

 

2. Взяти до відома, що гр.Савчук Дмитро Титмофійович  добросовісно, відкрито і безперервно користувався земельною ділянкою протягом 15-ти років, але не має документів, які б свідчили б про наявність у нього прав на цю земельну ділянку, окрім рішення сільської ради.

 

2. Зобов`язати гр.Савчука Дмитра Тимофійовича замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого  селянського господарства та надати його до сільської ради на затвердження.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста-землевпорядника сільської ради Удачну О.М.

 

Сільський голова                                                                                      В.Деркач

                                                         

 
  GERB

                                                 

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         Р І Ш Е Н Н Я  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-21/VII

 

 

Про надання дозволу Ковальчуку А.П.

на  видалення аварійних  зелених насаджень

на території прилеглої до водного об’єкта, що

розташований в межах населеного пункту, та греблі 

 

          Розглянувши заяву Ковальчука Анатолія Петровича про надання дозволу на видалення деяких зелених насаджень, враховуючи   акт обстеження тих насаджень, що підлягають видаленню  від 21.02.2017, відповідно до рішення виконавчого комітету сільської ради від 12.10.2016 №39 «Про затвердження Положення про порядок видалення зелених насаджень на території села Зеленьків в новій редакції», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006р. №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» із змінами, внесеними постановою КМУ від 03.07.2013 року №466 ,  п.п.17 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Надати дозвіл Ковальчуку Анатолію Петровичу,  жителю с.Зеленьків , який проживає по провулку Гірському , 16, на видалення аварійних дерев на греблі без сплати відновної вартості.
 2. Видалені насадження використати для опалення садиб пенсіонерів та престарілих одиноких громадян, учасників АТО.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                   В.Деркач

 

 

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                              №19-22/VII

                                                      

 

Про затвердження проекту

із землеустрою  щодо  відведення

земельної  ділянки гр.Касяненко В.М.

 

          Розглянувши  заяву гр.Касяненко В.М., проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га та пропозиції постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, екології, комунального майна, соціального розвитку села,  керуючись  ст.12,122,186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1  статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  сільська рада   ВИРІШИЛА:

          1.Затвердити проект землеустрою  щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га, кадастровий номер якої 7124082800:02:001:0570, громадянці Касяненко Валентині Миколаївні у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, із земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради, які відносяться до категорії земель – землі житлової та громадської забудови, з функціональним призначенням забудовані землі житлової забудови під одно- та двоповерховою забудовою, за адресою: Черкаська обл., Тальнівський р-н, с.Зеленьків, вул.І.С.Васильченка, 17.

 

         2.Віднести земельну ділянку площею 0,2500 га  до земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради, які відносяться до забудованих земель житлової забудови під одно- та двоповерховою забудовою.

 

        3. Передати гр.Касяненко В.М.у приватну власність земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, кадастровий номер 7124082800:02:001:0570, яка знаходиться за адресою:Черкаська обл., Тальнівський р-н, с.Зеленьків, вул.І.С.Васильченка, 17.

       

        4.Землевпоряднику сільської ради Удачній О.М. внести відповідні зміни в земельно- шнурову книгу  сільської ради.

 

      

Сільський голова                                                                                 В.Деркач

                                  
                                               

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

    ТАЛЬНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                           19-та  СЕСІЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

 

                                                         Р І Ш Е Н Н Я  

 

22 лютого 2017року                        с.Зеленьків                               №19-23/VII

 

Про внесення змін до рішення

сільської ради  від 13.10.2016р. № 14-17/VII

 «Про надання дозволу Тальнівському

районному споживчому товариству

на розроблення   проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки»

 

          Розглянувши заяву гр.Тальнівського районного споживчого товариства від 21.02.2017р. щодо внесення  змін  до рішення сільської ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди на 1 рік для будівництва  та обслуговування будівель  торгівлі за рахунок   земель комунальної власності Зеленьківської   сільської ради, що  відносяться до категорії земель – землі громадської та житлової забудови, з функціональним використанням забудовані землі, які використовуються  в комерційних  цілях за адресою вул.І.С.Васильченка, № 29  с.Зеленьків,  Тальнівського  району Черкаської області, в частині зміни площі земельної ділянки,  керуючись  ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Закону України «Про землеустрій», пункту 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні сільська рада

ВИРІШИЛА :

 

1. Внести зміни до рішення сільської ради  від 13.10.2016р. № 14-17/VІІ

«Про надання дозволу Тальнівському районному споживчому товариству на розроблення   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки»,  виклавши пункт 1 рішення в наступній редакції :

 

«1. Надати дозвіл Тальнівському районному споживчому товариству

на розроблення   проекту землеустрою щодо відведення земельної     

ділянки орієнтовною  площею  0,1922 га в користування на умовах             оренди терміном  на 1  рік,  для будівництва  та обслуговування  

будівель  торгівлі за рахунок   земель комунальної власності

Зеленьківської   сільської ради, що  відносяться до категорії земель –   

землі громадської та житлової забудови, з функціональним  використанням забудовані землі, які використовуються  в комерційних  цілях за адресою

 

 

 

 

 

вул.І.С.Васильченка, № 29  с.Зеленьків,  Тальнівського  району, Черкаської області»

 

 

2. Контроль за виконанням рішення поклати на сільського голову 

Деркач В.Є.

 

 

 

 

 

Сільський  голова                                                                                      В.Деркач