GERB

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

 РІШЕННЯ

 

24.06.2015                                                                                        № 46-6/VI  

 

Про добровільне припинення

права користування земельними ділянками

 

      Розглянувши заяву гр.Поліщука Бориса Івановича, який добровільно відмовляється від постійного користування  земельною ділянкою площею 0,15 га. для ведення особистого селянського господарства , яка розташована у с. Зеленьків ,по вулиці Садова, Тальнівського району , Черкаської області, в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, та земельної ділянки площею 0,25 га для ведення особистого селянського господарства, яка розташованаза межами населеного пункту  в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради із земель Державного запасу, керуючись ч. 3, 4  ст.142 Земельного Кодексу України «Добровільна відмова від права постійного користування земельної ділянки »та п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада        

В И Р І Ш И Л А :

 

1.Задовольнити  заяву гр.. Поліщука Бориса Івановичата  припинити  правокористування земельною ділянкою розміром  0,15 га , щорозташована у селі Зеленьків ,по вулиці Садова, Тальнівського району , Черкаської області,  надану згідно рішення сільської ради від 24.03.1995 № 2, для ведення особистого селянського господарства та земельноюділянкою  площею

0,25 га, що розташована за межами населеного пункту, в адміністративних межах Зеленьківської сільської ради, надану згідно рішення сільської ради від 28.02.2001 № 20/8,  із земель державного запасу , для ведення особистого селянського господарства, в зв`язку з його добровільною відмовою.

 

2. Віднести земельну ділянку розміром  0,15 га , що розташована у селі Зеленьків , по вулиці Садова, Тальнівського району , Черкаської області до вільного земельного фонду Зеленьківської сільської ради.

 

3. Землевпоряднику сільської ради надати копію цього рішення податковому органу.

 

4. Визнати таким, що втратило чинність рішення Зеленьківської сільської ради  від  24.03.1995 № 2 в частині, що стосується гр.Поліщука Б.І.

 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на сільського голову.

 

Сільський голова                                                                                      В.Деркач

 

 

 
  GERB

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

    24.06.2015                                                                                             № 46-2/VI

 

Про погодження проекту землеустрою

щодо встановлення (зміни)

меж села Зеленьків

 

Відповідно до п.34 ч.1 ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 12, 173, 174 Земельного кодексу України, ст. 46 Закону України «Про землеустрій» та Закону України „Про внесення змін до Земельного кодексу України” від 21.06.2012 № 5003-VІ, розглянувши проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Зеленьківська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Зеленьків Зеленьківської сільської ради Тальнівського району Черкаської області, розроблений ПП „Земекспертцентр”, згідно якого загальна площа села становитиме 453,2300 га, включивши в межі даного населеного пункту земельні ділянки загальною площею 32,6300 га, які наведені в додатку 1.

 

2. Подати проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Зеленьків Зеленьківської сільської ради Тальнівського району Черкаської області до Тальнівської районної ради для прийняття рішення про затвердження даного проекту землеустрою.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                         В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1 до рішення

від 24.06.2015№46-1/VI

 

 

Перелік земельних ділянок, які включаються

в межі населеного пункту села Зеленьків

 

Номер п/п

Власники землі, землекористувачі та землі державної власності не надані у власність або користування

Кадастровий номер

Площа, га

 

Зеленьківськасільська рада

 

1

Землі запасу та землі, не надані у власність та постійне користування

відсутній

15,9300

 
 
 

2

Землі запасу та землі, не надані у власність та постійне користування

відсутній

7,4000

 

3

Землі запасу та землі, не надані у власність та постійне користування

відсутній

9,3000

 

Всього                                                                                                        32,6300

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                                     В.Деркач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  GERB

                                                                         

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

 РІШЕННЯ

 

24.06.2015                                                                                     № 46-3/VI  

 

Про  надання дозволу Охріменку В.П.

на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

у власність

 

          Розглянувши заяву гр.Охріменка Василя Павловича, жителя м.Сміла Черкаської області, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на яких зазначено місце розташування та розмір земельних ділянок, враховуючи, що заявник не використав право на безоплатну передачу йому у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада  ВИРІШИЛА  :

 

1. Надати Охріменку Василю Павловичу дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за рахунок земель житлової та громадської забудови Зеленьківської сільської ради Тальнівського району Черкаської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради Тальнівського району Черкаської області для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул.Гагаріна, буд.18  Тальнівського району Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади.

 

2. Зобов»язати Охріменка В.П. замовити в землевпорядній організації виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та для ведення особистого селянського господарства, та надати його до сільської ради на затвердження.

 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  депутата сільської ради Удачну О.М.

 

Сільський  голова                                                                                      В.Деркач

 

 

 

 
  GERB

                                                                         

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

 РІШЕННЯ

 

24.06.2015                                                                                              № 46-4/VI  

 

Про  надання дозволу Плахотній Л.О.

на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність

 

          Розглянувши заяву гр.Плахотної Л.О., жительки села Зеленьків Тальнівського району Черкаської області, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для ведення особистого селянського господарства, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на яких зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використала право на безоплатну передачу їй у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада  ВИРІШИЛА  :

 

1. Надати Плахотній Людмилі Олексіївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради Тальнівського району Черкаської області для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул.Київська, буд.2  Тальнівського району Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади.

 

2. Зобов»язати Плахотну Л.О. замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства та надати його до Зеленьківської сільської ради на затвердження.

 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  депутата сільської ради Удачну О.М.

 

 

 

 

Сільський  голова                                                                                      В.Деркач

 

 

 

 
  GERB

                                                                         

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

24.06.2015                                                                                            № 46-5/VI  

 

Про  надання дозволу Цьоменко Є.Ф.

на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

у власність

 

          Розглянувши заяву гр.Цьоменко Євгенії Федорівни, жительки села Зеленьків Тальнівського району Черкаської області, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, викопіювання з кадастрової карти (графічні матеріали), на яких зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки, враховуючи, що заявниця не використав право на безоплатну передачу йому у власність земельної ділянки, керуючись ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада  ВИРІШИЛА  :

 

1. Надати Цьоменко Євгенії Федорівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га за рахунок земель житлової та громадської забудови Зеленьківської сільської ради Тальнівського району Черкаської області для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, та земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га за рахунок земель комунальної власності Зеленьківської сільської ради Тальнівського району Черкаської області для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за адресою: с.Зеленьків, вул.Гагаріна, буд.36  Тальнівського району Черкаської області із земель комунальної власності Зеленьківської територіальної громади.

 

2. Зобов»язати Цьоменко Є.Ф. замовити в землевпорядній організації виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  та для ведення особистого селянського господарства, надати його до сільської ради на затвердження.

 

3. Контроль  за  виконанням  рішення  покласти  на  депутата сільської ради Удачну О.М.

 

Сільський  голова                                                                                      В.Деркач

 

 

 

 
  GERB

                                                                         

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

 РІШЕННЯ

 

24.06.2015                                                                                            № 46-7/VI  

 

Про  розгляд заяви Земської Н.М.

щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського

господарства

 

          Розглянувши заяву Земської Наталії Миколаївни від 13.06.2015, яка зареєстрована за адресою: с.Зеленьків, вул.Пушкіна,4,  про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, в якій не вказано бажане місце розташування земельної ділянки, на яких умовах заявниця бажає її одержати, та не додано графічний матеріал, керуючись  ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада  ВИРІШИЛА  :

 

1.Відмовити Земській Наталії Миколаївні, жительці с.Зеленьків, вул.Пушкіна,4, у задоволенні заяви щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в розмірі 2,0 га у зв’язку з тим, що не подані документи, передбачені пунктом 6 статті 118 Земельного Кодексу України, не вказано бажане місце розташування земельної ділянки та згідно схем землеустрою, техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель, проектів землеустрою вільна земельна ділянка для вказаних цілей використання відсутня.

 

2. Сільському голові Деркач В.Є. направити відповідь Земській Наталії Миколаївні та копію цього рішення.

 

 

 

 

 

 

Сільський  голова                                                                                      В.Деркач

 

 

 

 
  GERB

                                                                         

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

 РІШЕННЯ

 

24.06.2015                                                                                          № 46-8/VI  

 

Про  розгляд заяви Пельмєньова Ф.В.

щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського

господарства

 

          Розглянувши заяву Пельмєньова Федора Валентиновича від 13.06.2015, який зареєстрований за адресою: с.Зеленьків, вул.Жовтнева,8,  про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, в якій не вказано бажане місце розташування земельної ділянки, на яких умовах заявник бажає її одержати, та не додано графічний матеріал, керуючись  ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада  ВИРІШИЛА  :

 

1.Відмовити Пельмєньову Федору Валентиновичу, жителю с.Зеленьків, вул.Жовтнева,8, у задоволенні заяви щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в розмірі 2,0 га у зв’язку з тим, що не подані документи, передбачені пунктом 6 статті 118 Земельного Кодексу України, не вказано бажане місце розташування земельної ділянки та згідно схем землеустрою, техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель, проектів землеустрою вільна земельна ділянка для вказаних цілей використання відсутня.

 

2. Сільському голові Деркач В.Є. направити відповідь Пельмєньову Ф.В. та копію цього рішення.

 

 

 

 

 

 

Сільський  голова                                                                                     В.Деркач

 

 

 

 
  GERB

                                                                         

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

 РІШЕННЯ

 

24.06.2015                                                                                             № 46-9/VI  

 

Про  розгляд заяви Пельмєньової Ю.Ф.

щодо надання земельної ділянки

для ведення особистого селянського

господарства

 

          Розглянувши заяву Пельмєньової Юлії Володимирівни від 13.06.2015, яка зареєстрована за адресою: с.Зеленьків, вул.Жовтнева,8,  про надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, в якій не вказано бажане місце розташування земельної ділянки, на яких умовах заявниця бажає її одержати, та не додано графічний матеріал, керуючись  ст.12,33,118,121,122 Земельного Кодексу України, Законом України «Про землеустрій», пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», сільська  рада  ВИРІШИЛА  :

 

1.Відмовити Пельмєньовій Юлії Володимирівні, жительці с.Зеленьків, вул.Жовтнева,8, у задоволенні заяви щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в розмірі 2,0 га у зв’язку з тим, що не подані документи, передбачені пунктом 6 статті 118 Земельного Кодексу України, не вказано бажане місце розташування земельної ділянки та згідно схем землеустрою, техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель, проектів землеустрою вільна земельна ділянка для вказаних цілей використання відсутня.

 

2. Сільському голові Деркач В.Є. направити відповідь Пельмєньовій Ю.В. та копію цього рішення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський  голова                                                                                       В.Деркач

 

 

 

 
  GERB

                                                                                    

ЗЕЛЕНЬКІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

                           ТАЛЬНІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ 

 РІШЕННЯ

 

22.06.2015                                                                                           № 46-1/VI

 

Про  план роботи  сільської ради

на  ІІ півріччя  2015 року

 

          Заслухавши  інформацію  сільського голови Деркач В.Є.  про  проект  плану  роботи   сільської  ради  на ІІ півріччя 2015 року , керуючись  пунктом 7

частини 1  статті   26  Закону  України “ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні “ , врахувавши  пропозиції  депутатів  сільської  ради , сільська  рада  ВИРІШИЛА  :

 

1.Затвердити  план  роботи  Зеленьківської  сільської  ради на ІІ півріччя

2015  року ( додається )

 

2. Контроль  за  виконанням  плану  роботи сільської  ради  покласти  на  сільського  голову  Деркач  В.Є.

Сільський  голова                                                                                  В.Деркач

 

                                                                                                                                                                              

                                                                                                                                                   ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                                                  Рішення сільської ради

                                                                                                                                                                   24.06.2015  № 46-1/VІ

 

                                                                                             П Л А Н    Р О Б О Т И

                                                   Зеленьківської  сільської  ради  на  ІІ півріччя  2015 року

 

№ пп.

  Зміст  заходу

 Дата проведення

Обгрунтування

Відповідальні виконавці

Відмітка про виконання

    1

                       2

             3

 

             4

         5

 

Перелік  питань для  розгляду  на  сесіях   сільської  ради

 

 

 

 

     1.

Про  виконання  сільського бюджету  за І півріччя 2015 року

 

8 липня   2015 р.

п.23  ч.1  ст.26 Закону   України 

« Про місцеве самоврядування в Україні»

Панчук О.М.

 

2.

Про  встановлення   ставок земельного податку,  пільг з його  сплати та  розміру

орендної плати на  2016 рік

 8 липня 2015р.

п.24,  28   ч. 1  ст. 26Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Деркач В.Є.

 

3.

Про встановлення місцевих

податків і зборів  на 2016 рік 

 

 8 липня 2015р.

п. 24 ч. 1 ст. 26  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”

Деркач В.Є.

 

4.

Про  виконання  сільського бюджету  за  9 місяців  2015 року

 

14  жовтня   2015 р.

п.23  ч.1  ст.26 Закону   України 

« Про місцеве самоврядування в Україні»

Панчук О.М.

 

5.

Про виконання  програми  соціально-економічного  та культурного розвитку села на 2014-2015 роки

14 жовтня  2015 р.

п.22  ч.1  ст.26 Закону України 

« Про місцеве самоврядування в Україні»

 

Деркач В.Є.

 

  6.

Звіт  депутата сільської  ради  Удачної О.М. про роботу  в раді та на виборчому  окрузі

 

14 жовтня  2015 р.

п.12  ч.1 ст.26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»

Деркач В.Є.

 

7.

Звіт  сільського  голови

Деркач В.Є.  про  діяльність виконкому  сільської  ради

у  2015 році

15 грудня 2015 р.

п.9  ч.1  ст.26 Закону   України 

« Про місцеве самоврядування в Україні»

Деркач В.Є.

 

8.

Звіт сільського  голови  Деркач В.Є. про  здійснення державної  регуляторної політики  виконавчим комітетом сільської ради у

2015 році

15 грудня  2015 р.

п.9  ч.1  ст.26 , ч.6  ст.42 Закону   України 

« Про місцеве самоврядування в Україні»

Деркач В.Є.

 

9.

Про план  діяльності  з  підготовки сільською радою проектів  регуляторних  актів  на 2016 рік

15 грудня 2015 р.

п.7  ч.1  ст.26, п.6  ч.1 ст.43 Закону   України 

« Про місцеве самоврядування в Україні»

Деркач В.Є.

 

 

Перелік  питань  для розгляду на засіданнях постійних комісій

 

 

 

 

 

 

Комісія  з питань планування бюджету   і  фінансів

 

 

 

 

 

      1

Про виконання сільського бюджету за  І  півріччя  2015 року

 06 липня  2015 р.

 

Панчук О.М.

 

      2

Про виконання сільського бюджету за  9 місяців  2015 року

 06 липня  2015 р.

 

Панчук О.М.

 

 

Комісія  з питань депутатської діяльності  та  етики

 

 

 

 

 

      1

Звіт   депутата  сільської  ради 

Сивої Н.П.  про роботу  в раді та на виборчому окрузі

 20 серпня  2015 р.

 

Деркач В.Є.

 

      2

Звіт   депутата  сільської  ради 

Фурлети К.В. про роботу  в раді та на виборчому окрузі

 19 листопада   2015 р.

 

Деркач В.Є.

 

 

Комісія агропромислового розвитку , земельних ресурсів , екології , комунального майна . соціального розвитку села

 

 

 

 

      1

Про  ефективність використання земель державного запасу  та резервного фонду

 

25  вересня  2015 р.

 

Деркач О.Я.

 

     2

Про  виконання програми по благоустрою  населеного  пункту

 у 2015  році

15  грудня  2015 р.

 

Деркач В.Є.

 

 

Комісія  з  питань  охорони  здоров”я , освіти , культури , виховання , соціального захисту населення , законності  та правопорядку

 

 

 

 

      1

Про організацію  харчування  дітей у  школі  та  дитсадку

 

15  вересня  2015 р.

 

Деркач В.Є.

 

       2

Про готовність установ, організацій  до опалювального сезону

 

10 жовтня 2015 р.

 

Деркач В.Є.

 

 

 

 

 

 

Сільський  голова                                                                                                                                                         В.Деркач

                                                                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                                            Рішення    сільської ради 

                                                                                                                                                                  24.06.2015 № 46-1/VІ